Köreldim

Brittany Maraton Koşuyor

Haemos Haemos - - 3 dk okuma süresi
129

Filmin Adı : Brittany Maraton Koşuyor ( Brittany Runs A Marathon )

Yönetmen : Paul Downs Colaizzo

Tür : Komedi / Dram

Yapım Yılı : 2019 – ABD

Amazon Prime nimetlerini keşfetmeye henüz yeni başlamışken, Güç yüzükleri için Videosunu da keşfetmeye çalışıyorum. Bu esnada denk geldiğim bu film, kesinlikle izlemenizi tavsiye edeceğim bir film. Kişisel motivasyon, gelişim, irade, hırs gibi şeyler bu filmde oldukça coşkulu biçimde gelişiyor.

Filmin Konusu

Film, Brittany isimli kilolarından şikayetçi olan bir kız ile başlıyor. Brittany, bu fazla kiloları için doktora da gitse; hakaretvari şeylerle karşılaştığı için başkaca şeyler yapması gerektiğine ikna oluyor. Brittany geçmişinde oldukça başarılı bir reklam koordinatörü. Ancak zaman içerisinde kiloları da onu rahatsız edince, mesleğini yapamamaya başlıyor.

Bir gün evinde ağlarken, oldukça imrendiği bir komşusu bu haykırışları duyuyor. Ardından “Brittany sen neden benimle koşuya gelmiyorsun” diyor. Sonrasında ekibe yeni bir kaç üye daha geliyor. Koşu arkadaşlıkları git gide onları birbirine bağlıyor. Brittany kilo vermek için çıktığı bu yolda, arkadaşının da teşviğiyle maratonlara hazırlanmaya başlıyor. Catherine ve Seth ile beraber düzenli olarak koşulara çıkıp, kardiyo çalışmaya başlıyorlar.

Maratonlara hazırlanması esnasında, hayatını disipline etme gereği duyduğundan olsa gerek; kendisine yeni işler arıyor ve o işleri yapmaya başlıyor. Bunlardan biri de hayvan bakıcılığı. Burada Jern ile tanışıyor. Hintli olan Jern ile yakın zamanda iyi anlaşmaya başlıyorlar. Ve sonrasında olanlar oluyor 😇

Film Hakkında

Film bana çok güzel bir insanı hatırlattı. Kendisi oldukça azimli, olduğu kaba sığmayan biriydi. Şu anda her ne kadar görüşemesek de; kendisinin gerek hayata bakış açısı, gerekse doğduğu coğrafyayı sahiplenip “buradan da neler çıkıyor” diye nazire yaptığı biriydi. Erasmuslar şunlar bunlar, Brittany ‘ de de benzer bir hırsı gördüm. Bu yüzden de duygu dolu bir film oldu benim için.

Ayrıca oldukça sıcak bir konusu var. Kış aylarında oturup, saatlerce motivasyon reels izlemek yerine bu filmi izlemenizi kesinlikle öneririm. Hem güzel vakit geçirtiyor hem de kesinlikle motive ediyor. Brittany maraton koşuyor filmini izleyin, izlettirin efenim.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir