Köreldim

Deli Tarla

Haemos Haemos - - 2 dk okuma süresi
177

Kitabın Adı : Deli Tarla

Yazar : Şermin YAŞAR

Sayfa Sayısı : 192

Yayın tarihi ve evi : Doğan Egmont Yayıncılık ve Yapımcılık – Kasım 2020

Çok uzun zamandır alıp okumak istediğim ancak bir türlü fırsat bulamadığım Şermin YAŞAR’ın kitabı. Bu kitabın özeti diğer kitaplar gibi olamayacak zira hikaye hikaye bölüm bölüm apayrı konular işlenmiş.

Deli Tarla, içerisinde 16 tane hikayenin yer aldığı eğlenceli bir kitap. İnsan okudukça bambaşka farklı dünyalar içerisinde kendisini buluyor. Bazen hikayeler hafif hüzünlü, bazen eğlenceli. Hikayelerden bir veya birden fazlasında kendinizi bir karakterde bulmanız çok muhtemel.

Aynı zamanda anlatım tarzı ve kullanılan dil de çok yalın. Yani bunu sadece yetişkinler değil, çok rahat ortaokul düzeyinde öğrencilerin de okuyabileceğini düşünüyorum. Kitabın kapağından içeriğinin ne kadar farklı labileceği biraz biraz belli oluyor.

Kitap Serüveni

Ben başta kitabı psikolojik ağır bir kitap sanmıştım. Lakin ilk öyküden itibaren her öyküde “laaan” dedirtmeyi başardı. Ayrıca hastane koridorlarında okuduğum ilk kitap olarak da benim tarihimde yerini aldı diyebilirim. Bu yönüyle de son derece özel bir kitap benim için 😊

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir