Köreldim

Seni Gidi Seni

Haemos Haemos - - 2 dk okuma süresi
129

🌟🌟🌟

Yönetmen: Sibel Tunç

Tür: Aksiyon , Komedi
Senarist: Edgar Wright
Yapımı: 2017 – Türkiye

 

Seni gidi seni filmi; İstanbul’da taksicilik yapan Bülent ve aynı mahalleden samimi arkadaşı Sedat ( döşemeci Sedat ), çok sıkı dostlardır. Sedat zamparanın önde gideni, Bülent ise filmlerde genelde gördüğümüzde “yakışıklı ve cool çocuk” rolündedir.

Bülent’in sevdiği kız Elif ile bir yanlış anlaşılma sonucu araları bozulur ve o saatten sonra da Bülent, kızı gördüğü yerde yolunu değiştirmeye başlar. Bu olaylar olurken, ikilinin çok sevdikleri Tarık abileri Tamer adındaki bir dolandırıcı tarafından kandırılarak milyonluk borçla karşı karşıya kaldığını öğrenir. Tamer, aynı zamanda Bülent’in sevdiği Elif ile de ailesi üzerinden evlilik hayalleri kurmaya başlar.

Film boyunca ikili Tamer’in izini sürmeye çalışırken, başlarına türlü olaylar gelir. Ancak sonunda mutlu son ile biten bir başka film olur.

 

Film boş vakti olanlar, haftasonu yerli yapım izlemeyi düşünen izleyiciler için güzel. Oldukça sade kostüm, mekan ve senaryoya sahip bir film. Ahım şahım sahneleri olmasa da, boş vaktinizi değerlendirebilmeniz ( yemek yerken vs. izlemelik ) bir film.

 

“Seni Gidi Seni” Filminin fragmanı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir